VESTUVINĖS MADOS SALONAS
RUEN
Apie mus | Kontaktai
 
 

Vyriški kostiumai

Ką užsidėti jaunajam? Žinoma, kostiumą. Tačiau prieš pradedant rinktis, patartumėm pasirūpinti nuotakos suknele ir tik po to prie jos derinti kostiumą. Taip Jus palengvinsite paieškas ir nuotaka bus patenkinta (ir nervai nesugadinti).

Svarbiausia, kad Jums tiktų kostiumo modelis – kelnių ilgis iki batų kulno vidurio, švarko apykaklė švelniai aplenkia kaklą, o marškinėlių rankovės šiek tiek ilgesni, nei švarko (tegul visi mato Jūsų gražias sąsagas). Batų spalva turi būti artima kostiumo spalvai. Nepamirškite juos gerai išvalyti.

Ypatingo dėmesio reikalauja kaklaskarė (kaklaraištis). Nerekomenduojame rinktis juodos spalvos kaklaskarės – nuotaka gali suabejoti Jūsų jausmais. Į švarko kišenę įsidėkite baltą (arba tos pačios spalvos, kaip ir kaklaskarė) nosinaitę bei įsekite gėlytę ar mažytę puokštelę. Ji turi derėti su nuotakos puokšte ir išsiskirti iš kitų vestuvėse dalyvaujančių vyrų gėlyčių.

Vestuvinis mados salonas Bohema siūlo Jaunikiams ypatingą šventinių kostiumų kolekciją (Rocky Moles). Čia padėsime priderinti ir visus reikiamus aksesuarus – marškinėlius su sąsagomis, liemenes, kaklaskares. Jūsų vestuvių dieną pasijuskite savo Karalienės Karaliumi bei įrodykite, kad Jaunikis – ne tik gražiosios nuotakos palydovas!

Unikalią progą įsigyti vyriškų kostiumų su 50% nuolaida siūlome jaunikiams ir vestuvių svečiams. Nuolaida taikoma akcijos lipdukais pažymėtiems kostiumams.