VESTUVINĖS MADOS SALONAS
RUEN
Apie mus | Kontaktai
 
 

Vakarinės suknelės

"Bohema" salonas siūlo platų vestuvinių suknelių pasirinkimą. Tačiau nuotakų pamergės, svočios, mamos, tetos ir kitos šventės viešnios neliko pamirštos. Specialiai joms siūlome įvairių spalvų ir dydžių proginių suknelių: kuklių, bet elegantiškų, balinių, puošnių ir prabangių, ekstravagantiškų. Tam, kad iškilmėse atrodytumėt nepriekaištingai, liko susipažinti su siūlomomis kolekcijomis bei užsukti pas mus į saloną atsiimti patikusią suknelę.


Oksanos Mukhos proginės suknelės – nesibaigianti elegancijos šventė, paverčianti tikrove Jūsų svajones. Kiekvienas siūlomas modelis yra unikalus rankų darbo meno kūrinys, kurį tik kartą pamačius, įsimylėsite visam laikui. Tikimės, kad mūsų platus asortimentas suteiks galimybę rasti būtent tai, kas padės atsiskleisti Jūsų natūraliam grožiui ir žavesiui. Tegul kiekvienos iškilmės, kuriose dalyvausite, liks prisiminimuose kaip Jūsų triumfas. Vestuvinės mados salonas "Bohema" yra oficialus Oksanos Mukha atstovas Lietuvoje.

Peržiūrėti kolekciją:  2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 

Pret-a-Porter 2010

Vestuvinė suknelė dėvima tik kartą gyvenime, todėl jos paieškai galima skirti visas jėgas. O jei eiliniame vakarėlyje Jus ir vėl privalote atrodyti ne tik puikiai, bet ir visiškai kitaip, nei pareitą kartą? Išeitis yra. Peržvelkite mūsų siūlomas suknelės Internete, pagalvokite, koks suknelės stilius tiktų šiai šventei ir ateikite "gyvai susipažinti" su suknelėmis, pasimatuoti ir apsispręsti, kokia Jus busite tą šventinį vakarą, kuriam ruošiatės.


Mielosios damos! Nėra didesnės tragedijos kaip sutikti vakarėlyje moterį, dėvinčią tokią pačią suknelę kaip ir Jūsų. Todėl elektroninėje salono versijoje patalpinta tiek nedaug suknelių modelių. Sutikite, kaip ir nuotaika, Jus irgi privalote atrodyti nepakartojamai! Mes suteiksime Jums ir tokią galimybę. Kadangi kruopščiai siekiame išnuomotos suknelės "maršrutą", garantuojame, kad į Jūsų šventę "neužsuks" tokia pati ar labai panaši suknelė.