VESTUVINĖS MADOS SALONAS
RUEN
Apie mus | Kontaktai
 
 

Kaip parinkti tinkamus aksesuarus

Vestuvės – unikalus reiškinys. Todėl nuotakos aprangoje bet kuris niuansas, beveik nematomos detalės turi didelę reikšmę ir aksesuarų parinkimas yra svarbus. Tinkami aksesuarai gali pakeisti ir pagražinti net ir pačią paprasčiausią suknelę.
Kai matuojate vestuvinę suknelę salonuose, nepamirškite kartu pasimatuoti ir visus reikiamus aksesuarus. Pirmiausia, tai padės apsispręsti dėl tam tikro suknelės modelio (aksesuarai suteiks užbaigtumo ir parodys, ar Jums tinka pasirinktas stilius). Antra, jei Jums nepatinka tam tikrame salone siūlomas asortimentas, Jums bus lengviau įsivaizduoti, ko ieškoti kitur.

Nuometas

Senovėje nuometas buvo pripažintas kaip kuklumo ir nekaltumo simbolius. Yra daug nuometų modelių: trumpų, ilgų, ir net pereinančių į šleifą. Nuometas gali būti lengvas ir beveik permatomas, papuoštas nėriniais, gėlėmis, aplikacijomis ar krištolais, vieno ar kelių sluoksnių, įvairaus apdirbimo. Jei pasirenkamas kelių sluoksnių nuometas, viršutinis sluoksnis uždengia nuotakos veidą, suteikdamas paslaptingą ir subtilų įvaizdį. Ceremonijoje nuotaka pasirodo su uždengtu nuometu, o prieš ceremonijos pradžią jaunikis jį nuima nuo būsimos žmonos veido.

Papuošalai

Jų paskirtis yra paryškinti nuotakos grožį bei suknelės pasiuvimą, o ne traukti prie savęs dėmesį. Todėl nereikia persistengti su į akį krentančiais vėriniais, tai greičiausia, vakarinių suknelių privilegija. Auskarai neturi atitraukti dėmesio nuo diademos ir vualio. Geriausia naudoti mažus, beveik nepastebimus auskarus. Perlų vėrinys, plona auksinė ar sidabrinė grandinėlė, nedidelis medalionas arba paprasta atlasinė juostelė tik praktiškai prie bet kurios suknelės. Vestuviniai žiedai – pagrindiniai šios dienos papuošalai, todėl patartina kitų žiedų nedėti. Tačiau jei jaunikis dovanoja juvelyrinį gaminį (vestuvių proga), jį, be abejo, reikia užsidėti vestuvių dieną.

Pirštinės

Pirštinės nėra privalomas aksesuaras, tačiau jos suteikia užbaigtumo nuotakos suknelei. Pirštinės gali būti trumpos, iki alkūnės ir ilgesnės. Pirštines reikia derinti prie suknelės modelio. Vestuvinė suknelė be rankovių gražiai atrodys su ilgomis pirštinėmis, suknelei su trumpomis rankovėmis tiks trumpos ar iki alkūnės pirštinės. Ilgos uždaros pirštinės su pirštukais yra nepatogios per vestuves (uždedant žiedą), todėl nuotakos dažnai renkasi pirštinės be pirštukų.

Rankenėlė

Šis nuostabus daikčiukas gali puikiai papildyti vestuvinę suknelę. Svarbiausia, kad rankenėlė neišsiskirtų iš bendro stiliaus. Paprasta rankena per petį gali suteikti daug nepatogumų. Todėl geriausias variantas – rankenėlė-maišiukas, kurį galima pritvirtinti prie suknelės arba dėti ant rankos. Kitas variantas – stačiakampė rankenėlė su trumpomis rankenomis. Į rankenėlę galima įdėti lupų dažus, veidrodėlį, pudrą, servetėles. Ji gali būti puošta nėriniais, išsiuvinėta ir būti puikiu priedu prie suknelės. Bet kurio atveju ji turi būti vienos spalvos gamos su suknele ir netrukdyti ceremonijos metu.

 

Palantinas, šalis, šalikas

Šie aksesuarai idealiai tiks prie elegantiškos, paprasto pasiuvimo suknelės. Lengvas, laisvai. krentantis palantinas yra nepakeičiamas bažnyčioje

Avalynė

Jei reikia skirti ypatingą dėmesį. Ji ne tik turi tikti pagal spalvą ir stilių, bet ir būti patogi kojai. Įsitikinkite, kad ji nespaudžia kojos, nes jas avėti teks visą dieną. Kad neatsistoti ant suknelės, tarpas tarp žemės ir suknelės turi būti 2- 3 centimetrai. Dažniausia nuotakos renkasi baltus, kreminius ar šviesiai rožinius batelius. Populiariausi – klasikinio stiliaus modeliai. Tai ir elegantiški smailianosiai aukštakulniai, ir retro stiliaus batai su apvalia nosimi, ir atviros basutės, ir graikštūs ilgi batai. Avalynės medžiaga: oda, zomša, atlasas ir nėriniai.