VESTUVINĖS MADOS SALONAS
RUEN
Apie mus | Kontaktai
 
 

Akcijos

Mielos nuotakos,

Ar kada teko dalyvauti sąžiningame vestuvinių suknelių išpardavime? Tokiame, kur nėra orinių nuolaidų nuo išpūstų burbulinių kainų, tokiame, kur tvarkingos, be paslėptų defektų modeliai laukia savo nuotakų, tokiame, kur visam asortimentui galioja tokie ypatingi pasiūlymai, kuriems neįmanoma atsispirti.

Dar ne? Paskubėkite į Bohemą! Esame pasiruošę aprengti kiekvieną nuotaką ir jos jaunikį kokybiškais, madingais ir ypatingų kainų šventiniais drabužiais bei aksesuarais.

Vis neįtikinome? Tuomet kviečiame užsukti ir apsižvalgyti. Rinktis galėsite iš gausybės už nuomos kainą parduodamų modelių bei neregėtų pasiūlymų, kurių anksčiau nebuvo ir greitai daugiau nebebus. Kodėl? Juk dabar Bohema ruošiasi naujos 2011 metų kolekcijų pristatymui, kuriai salone šiuo metu trūksta vietos ir siūlo įsigyti ankstesnių metų kolekcijų modelių. Rinktis galėsite tiek iš naujų, tiek ir iš jau buvusių nuomoje suknelių.

Pasiruoškite Bohemoje smarkai sumažinti vestuvėms skirtą biudžetą ir pasipuošti nuo galvos iki pirštų galiukų vos už 1000 litų. Įsigyti suknelės neįtikėtomis 500-800 litų kainomis galėsite tik dvi savaites. Kiekvienai perkančiai suknelę nuotakais įteiksime naudingą ir malonią dovanelę bei suteiksime galimybę su papildoma nuolaida aprengti jaunikį. Registruotis į primatavimus galite tel. +370 699 21238 bei elektroniniu paštu salonas@bohemoje.lt.

Iki malonaus.

Jūsų ir Jums, Bohema